מלך התמרים –תמרי מג'הול באיכות ייצוא מהערבה

תמר המג’הול המכונה מלך התמרים, הוא זן תמרים גדול, עסיסי, מתוק ובשרני. את תמרי המג'הול, אנו מגדלים וקוטפים ממש כאן בערבה, במטע המניב של החווה החקלאית סי-גל. המטע בגודל 6 דונם ומושקה בטפטוף.

גידולי תמרים

המודעות לבריאות, שעלתה בשנים האחרונות, הגבירה את צריכת המזונות הטבעיים. בעקבות כך גם הביקוש לתמרים עלה – יותר ויותר אנשים צורכים תמרים כחלק מהשגרה. התמר מהווה פתרון טבעי – לא מעובד, בריא ודל שומן לצורך במתוק. התמר נקי מחומרים משמרים ומשומנים ולכן הוא עדיף על כל חטיפי הבריאות האחרים. הוא מכיל הרבה סידן, כמות גדולה של מגנזיום, מקנה תחושת שובע, עשיר בסיבים תזונתיים התורמים לבריאות מערכת העיכול, עשיר במינרלים ונוגדי חמצון ומסייע במניעת מחלות ודלקות בגוף.

צריכת תמרים מומלצת לאנשים בכל גיל, מעולה לספורטאים, נשים הרות, נשים אחרי לידה ואחרים הזקוקים לריכוז גבוה של סוכרים מאנרגיה טבעית ככל שניתן.

התמרים של החווה החקלאית סי-גל מיוצאים לאירופה ונמכרים בחנויות המזון המובילות. האיכות היא במקום ראשון! לקוחותינו מקבלים תמיד את התמרים הטריים והאיכותיים ביותר.

תמר המג'הול גדל מצוין במטע שלנו בתנאים המחמיאים לו מאוד, ביניהם: קיץ חם ארוך ויבש וחורף עם טמפרטורות מתונות המאפשרים גדילה טובה, התפתחות טובה של הפרי ואיכות פרי גבוהה.

התמר העסיסי שלנו נחשב למוצר טעים ומבוקש – מי שטועם חוזר וקונה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף ללקוחותינו המרוצים בארץ ובעולם!
רכשו עכשיו תמרי מג'הול און ליין או התקשרו: 052-3665912

יש לכם שאלה או בקשה? נשמח לסייע! מלאו פרטיכם ונציג שלנו יחזור אליכם בקרוב

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    הטלפון שלך: (חובה)

    ההודעה שלך